2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

Koarte beskriuwing:

FIBER OPTIC PATCH CORD-MM(OM2, OM3, OM4)

In patchkabel is in glêsfezelkabel dy't brûkt wurdt om ien apparaat oan in oar te befestigjen foar sinjaalrouting.Normaal binne d'r 4 soarten connector: FC / SC / LC / ST.. 2-type ferrule: PC, UPC.

FC stiet foar Fêste Ferbining.It wurdt fêstmakke troch middel fan threaded barrel húsfesting.FC Anschlüsse wurde oer it generaal konstruearre mei in metalen húsfesting en nikkel-plated.


Produkt Detail

Produkt Tags

In patchkabel is in glêsfezelkabel dy't brûkt wurdt om ien apparaat oan in oar te befestigjen foar sinjaalrouting.Normaal binne d'r 4 soarten ferbining: FC / SC / LC / ST.. 2-type ferrule: PC, UPC,

FC stiet foar Fêste Ferbining.It wurdt fêstmakke troch middel fan threaded barrel húsfesting.FC Anschlüsse wurde oer it generaal konstruearre mei in metalen húsfesting en nikkel-plated.

FC Connectors...

Fiber Optic Patch cord09

SC stiet foar Subscriber Connector- in algemiene doel push / pull styl Connector.It is in fjouwerkante, snap-in connector latches mei in ienfâldige push-pull beweging en is keyed.

SC Connectors…

Fiber Optic Patch cord08

LC patch cord is in glêstried kabel brûkt te heakjen ien apparaat oan in oar foar sinjaal Routing.LC stiet foar Lucent Connector.It is in lytse foarm-faktor fiber Optic Connector, de helte fan de grutte fan de SC.

LC Connectors…

Fiber Optic Patch cord00

ST stiet foar Straight Tip- in ferbining mei snelle release fan bajonetstyl.ST Anschlüsse binne silindryske mei twist lock coupling.Se binne push-in en twist types

ST Connectors...

Fiber Optic Patch cord010

PC stiet foar Physical Contact.Mei de PC Anschluss, de twa fezels moetsje sa't se dogge mei de platte Anschluss, mar de ein gesichten binne gepolijst te wêzen wat kromme of sfearyske.Dit elimineert de luchtgap en twingt de fezels yn kontakt

Fiber Optic Patch cord011

UPC stiet foar Ultra Physical Contact.De ein gesichten wurde jûn in útwreide polishing foar in better oerflak finish.Dizze Anschlüsse wurde faak brûkt yn digitale, CATV, en telefoanyske systemen.

Fiber Optic Patch cord012

Features

Konformearje mei IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standert

Leech ynfoegje ferlies, hege werom ferlies

Hege dichte ferbining, maklik foar operaasje

Hege leauwensweardigens en stabiliteit

Goed yn repeatability en útwikselberens

Oanfraach

Testing apparatuer

FTTX+LAN

Optical Fiber CATV

Optysk kommunikaasjesysteem

Telekommunikaasje

Spesifikaasje

1. Tight-buffered Cable Specification
Profylwerjefte:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parameter

ÛNDERDIEL PARAMETER
Fiber type OM1OM2, OM3, OM4
Core Diameter 50+ 2.5
Core Non-Circularity <=5.0%
Bekleding Diameter 125,0+1,0um
Cladding Non-Circularity <=1.0%
Coating Diameter 245+7
Coating-Cladding Concentricity Flater <=12.0um
Coating Non-Circularity <=6.0um
Core-Cladding Concentricity Flater <=1.0um
Attenuation 850nm <=2.3
1300 nm <=0.6
Numerical Aperture (NA) 0.200+ 0.015
Stap (betsjut foar bidirectionele mjitting) <=0.10 dB
UnregelmjittichhedenOer fiber lingte en punt diskontinuïteit <=0.10 dB
Ferskil backscatter koëffisjint (bidireksjoneel mjitting) <=0.08 db/km
OFL bânbreedte(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Effektive modale bânbreedte @ 850nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Applikaasje stipe ôfstân op OM2 OM3 OM4
10Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300 nm (m) 600 600 600
40 & 100 Gigabit Ethernet 850 nm (m)   100 150

3. Kabel Parameters

ÛNDERDIEL PARAMETER
Outer kabel Outer Diameter 0.9/2.0/3.0mm opsjoneel
Materiaal PVC
Kleur Oranje
Binnenkabel Outer Diameter 0.9mm strakke buffer
Materiaal PVC
Kleur Wyt (SX) Wyt & Oranje (DX)
Ferset Ienfâldich 100N
Duplex 200N
Drug kear 500
Operaasje temperatuer -20~+60
Storage Temperatuer -20~+60

4. Connector Specification

ÛNDERDIEL PARAMETER
Connector type LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Fakultatyf
Fiber modus  OM2, OM3, OM4
Operating golflingte 850, 1300 nm
Test golflingte 850, 1300 nm
Insertion Loss <=0.2db
Weromferlies >=35db
Repeatabiliteit <=0.1
Útwikselberens <=0.2dB
Duorsumens <=0.2dB
Fiber Lengte 1m, 2m….. elke lingte opsjoneel.
Lingte en tolerânsje 10cm
Operating Temperatuer -40C ~ +85C
Storage Temperatuer -40C ~ +85C

5. Ofbylding foar referinsje

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús